Струмска слава се разделя с няколко футболисти

ФК Струмска слава изказва своята искрена благодарност към футболистите, които няма да бъдат част от отбора през новия сезон.

След доброто си представяне с екипа на Струмска слава футболистите Александър Михайлов, Дейвид Джоров и Даниел Начев ще продължат своите кариери в професионалния футбол съответно в отборите на „Вихрен“, „Рилски спортист“ и „Спортист“ (Своге).

Димитър Митов и Любомир Тодоров ще продължат в „Беласица“, а Димитър Савов и Кристиян Слишков се завръщат в родния си клуб – „Миньор“ (Перник)!

Благодарим на всички тях за професионализма, отдадеността и усилията, които вложиха, докато носеха екипа на „Славата“.

Пожелаваме им здраве, много лични и професионални успехи и попътен вятър в следващите футболни предизвикателства.

Благодарим ви, момчета!

Веднъж част от „Славата“ – завинаги част от „Славата“!

Сподели: